Strona główna
Gry Regulamin Pomoc Kontakt 
 
Join us on Facebook
 
Często zadawane pytania

1. Gra nie działa/nie działa poprawnie. Co mam zrobić?
Może być to spowodowane kilkoma czynnikami. Sprawdź wszystkie poniższe punkty.

* Do gier online musisz poprawnie zainstalować na swoim komputerze Flashplayer.
* Niektóre gry działają poprawnie tylko w przeglądarce Internet Explorer (IE). Spróbuj uruchomić grę w IE, jeśli nie korzystasz teraz z tej przeglądarki. Z kolei inne gry mogą funkcjonować lepiej w alternatywnej przeglądarce Firefox, którą możesz pobrać na http://www.mozilla.com/en-US/products/download.html?product=firefox-2.0.0.9&os=win⟨=pl Wersja dla komputerów MAC: http://www.mozilla.com/en-US/products/download.html?product=firefox-2.0.0.9&os=osx⟨=pl.
* Możliwe, że gra nie działa, ponieważ twoje połączenie internetowe jest zbyt wolne. Niektóre gry potrzebują kilku minut, aby załadować się do końca przy wolnym połączeniu.
* Niektóre gry uruchamiane są ze strony ich developera. Jeśli na tej stronie występują jakieś problemy, może się zdarzyć, że gra nie działa poprawnie na naszej stronie. Często następnego dnia gra znowu działa właściwie.
* Być może ustawienia twojego firewalla są zbyt restrykcyjne i nie zezwalają na cookies. Większość gier umieszcza cookies na twoim komputerze. Rozważ wtedy zmianę ustawień swojego firewalla dla naszej strony.

2. Czy mogę grać za darmo we wszystkie gry na waszej stronie?
Możesz grać za darmo i bez żadnych ograniczeń we wszystkie gry na naszej stronie.

3. Gra przestała działać poprawnie. Co mam zrobić?
Sprawdzić aktualnie zainstalowaną wersję Flashplayer , i w razie konieczności zainstalować nowszą.
Flashplayer można pobrać tutaj: http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

4. Chcę dodać stronę do ulubionych. Jak mogę to zrobić?
Aby dodać stronę do ulubionych przejdź do Ulubione -> Dodaj do ulubionych -> wpisz http://stronę. Kliknij "Zastosuj" i "OK.".

5. Czy mogę wyciszyć dźwięk w grze?
W niektórych grach możesz wyłączyć dźwięk, ale w większości przypadków jedynym rozwiązaniem jest wyłączenie głośników.

6. Czy istnieje możliwość zamieszczenia na waszej stronie mojego banera lub linka?
Obecnie nie prowadzimy wymiany linków ani bannerów. Jeżeli jednak jesteś zainteresowany reklamą na naszej stronie skorzystaj z formularza kontaktowego.

7. Czy mogę grać w te gry joystickiem?
Sterowanie w grach flashowych opiera się na użyciu klawiatury i myszki. Sterowanie za pomocą joysticka lub innego tego typu sprzętu jest uzależnione od konfiguracji twojego komputera. 8. Czy mogę założyć konto na waszej stronie? Nie jest konieczne zakładanie konta na naszej stronie. Wystarczy kliknąć, aby od razu zagrać w wybraną grę. Założenie konta jest konieczne tylko dla korzystania z forum, jednak nie jest to obowiązkowe.

9. Czy mogę pobrać te gry na mój telefon komórkowy?
Gry na naszym portalu nie są przeznaczone do pobrania na telefon komórkowy. Oczywiście, jeśli posiadasz telefon z dostępem do internetu, być może będziesz w stanie w nie zagrać, jednak te gry zostały stworzone z myślą o innym sposobie użytkowania.
 
 
Regulamin Pomoc Kontakt 
free flash gamesżółty śniegzabawne grydarmowe grygry onlinerealizacje multimedialnegry dla chłopcówgry dla dziewczyngry dla dziecikatalog strongry farma