Strona główna
Gry Regulamin Pomoc Kontakt 
 
Join us on Facebook
 
Witamy na stronie gry farmerskie. Wchodząc na tą stronę akceptujesz wszystkie warunki naszej polityki prywatności i zgadzasz się przestrzegać poniższych zasad. Jeżeli nie zgadzasz się z naszymi warunkami powinieneś opuścić stronę gryfarmerskie.pl.

1. Prawa własności
Strona gry farmerskie oraz cała jej zawartość (znaki handlowe, grafika, rozwiązania sieciowe itp.) z wyjątkiem zamieszczonych tu gier są własnością firmy piterasek.com i nie mogą być wykorzystywane, kopiowane lub w żaden sposób rozprowadzane bez zgody właścicieli. Wszelkie materiały opublikowane na stronie Gry farmerskie.com są własnością ich autorów lub innych, prawowitych właścicieli i nie mogą być kopiowane, powielane, ani w żaden sposób rozprowadzane bez zgody prawowitych właścicieli.

2. Powiadamianie
Wszyscy użytkownicy zgadzają sie na powiadamianie przez Gry farmerskie.com za pośrednictwem poczty elektronicznej o nowościach i zmianach na stronie gry farmerskie.

3. Koszty
Gry farmerskie udostępnia swoją zawartość do grania i przeglądania nieodpłatnie, jakkolwiek niektóre elementy strony mogą wymagać darmowej rejestracji w celu weryfikacji wieku.

4. Komentarze
Użytkownicy mają możliwość komentowania gier. Właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników serwisu, jednocześnie zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści wulgarne lub obraźliwe.

5. Zmiany warunków użytkowania
Piterasek.com zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych warunków w każdej chwili. Aktualna wersja warunków będzie dostępna w tej części strony. Dalsze użytkowanie strony jest jednoznaczne z zaakceptowaniem nowych warunków.
 
 
Regulamin Pomoc Kontakt 
free flash gamesżółty śniegzabawne grydarmowe grygry onlinerealizacje multimedialnegry dla chłopcówgry dla dziewczyngry dla dziecikatalog strongry farma